Sık Sorulan Sorular ve İletişim

Şirin Sulhiye Mah.Doğuş Cad. No:101 KARTEPE / KOCAELİ

+905062243041

Bize Ulaşın

Fiziksel ve Çevrimiçi satışlarımız, hizmetlerimiz veya önerileriniz ile ilgili tüm sorularınızı burada yanıtlayacağız.
SORU - CEVAP

SIK SORULAN SORULAR

Değerli müşterilerimiz,
Bildiğiniz üzere 1 yıldır süt fiyatlarımızda herhangi bir değişikliğe gitmedik. Ancak son zamanlarda hayvan yemlerine gelen %150’lik zam neticesinde, sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesinin azalmadan devam etmesi için süt fiyatlarımızı güncellemek durumunda kaldık.
Anlayışınız için teşekkürler.

Değerli Müşterilerimiz, Hastaliktan ARİ çiftliğimizde, özel makinelerle sağılan süt doğrudan +4 Derecelik süt dolum tanklarımıza, oradan da tek kullanımlık petlere doldurularak ilk defa sizin açacağınız özel kilitli kapaklarla paketlenmektedir. Herhangi bir yağ alım işlemi ya da ekstra bir koruyucu takviyesi, katkı maddesi vb. kesinlikle uygulanmamaktadır. Simental ineklerimizin sütünün yağ oranı %4.1~%4.3 aralığındadır.

Misyonumuz çiftlikten doğal ürünleri sofranıza getirmektir. Temel ilkelerimizden biri de asla kendi soframıza koyamayacağımız ürünleri üretmemek/satmamaktır. Firmamızın bu konuda ilkeli bir duruşu vardır. Müşterilerimizi yanıltmak gibi asla bir düşüncemiz yoktur.

Ayrıca dilerseniz Kartepe Organik Çiftliğimizi ziyaret edebilir, tüm üretim aşamalarımızı görebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız

Yoğurdumuzun sulu olmasının sebebi tamamen doğal katkısız olmasından kaynaklanmaktadır. Yoğurda endüstriyel firmalar gibi süt tozu, jelatin veya kıvam arttırıcı katkı maddeleri katmıyoruz. Bundan dolayı sulu oluyor. Şunu da vurgulamak isteriz; probiyotik bir yoğurt doğal mayalamayla elde edildiğinden yararlı bakterilerin olduğu, yoğurdun üstüne biriken suyu tüketmeniz sağlık ve bağışıklık açısından önemlidir.  Daha katı bir yoğurt için manda yoğurdumuzu deneyebilirsiniz.

İSTEK - ARZU

HERHANGİ BİR SORUNUZ MU VAR ? BİZE YAZIN

    Bizden haberdar olmak isterseniz